TÜKIKE ÕNNE
VÕIB OODATA SIND JUST SIIN!

Osalemiseks osta Kalevi oranž šokolaaditahvel, registreeri ostutšekk siinsamas ja võida!
Peaauhind on 3000 €.

Registreeri ostutšekk

Lisaauhinnad

Selga, jalga, pähe ....ja maiustamiseks!
Lisaauhindu loositakse iga päev kogu kampaania vältel. Võitjatega võetakse Kalevi poolt ühendust.
Soovime head loosiõnne!

Kalevi šokolaadid
(30 kasti)
Sokid
(10 paari)
Nokamüts
(11 tk)
Pusa
(10 tk)

  Võitjad

 1. Kampaania “Kalevi auhinnaloos” (edaspidi kampaania) korraldab: Orkla Eesti AS, Põrguvälja tee 6 Lehmja küla Rae vald 75306 Harjumaa, registrikood: 11267031, e-mail: kampaania@orkla.ee (edaspidi korraldaja).
 2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 3. Kampaania viiakse läbi Eesti Vabariigi territooriumil.
 4. Kampaanias osalemiseks tuleb osta vähemalt üks Kalevi kampaania šokolaaditahvel ja sisestada ostutšeki number koos oma andmetega kampaanialehel https://kalev.eu/loos/.
 5. Kampaania periood: 01.03 – 30.04.2023.
 6. Kampaania võidufond: 4200 €.
 7. Kampaanias osalevad järgmised Kalevi šokolaaditahvlid:
  Kalev piimašokolaad purustatud metspähklitega 100g
  Kalev tiramisumaitseline piimašokolaad küpsisega 100g
  Kalev piimašokolaad tervete metspähklitega 100g
  Kalev piimašokolaad 200g
  Kalev piimašokolaad purustatud metspähklitega 200g
  Kalev piimašokolaad tervete metspähklitega 200g
  Kalev tume šokolaad kirssidega 100g
  Kalev tume šokolaad tervete metspähklitega 100g
  Kalev tume šokolaad tervete mandlitega 200g
  Kalev tume šokolaad kirsiga 200g
  Kalev valge šokolaad maasika ja küpsisega 100g
  Kalev valge šokolaad mustika ja õhitud riisiga 95g
  Kalev valge šokolaad õhitud riisi ja mustikaga 200g
  Kalev Laetud piimašokolaad riisi ja maasikatega 111g
  Kalev Laetud piimašokolaad piimatäidise, toffee ja metspähklitükkidega 145g
  Kalev Laetud piimašokolaad banaanitäidise, toffee ja maasikatega 143g
 8. Ostutšeki registreerimisega kampaanialehel kinnitab kampaanias osaleja oma isikuandmete õigsust, soovi osaleda kampaanias, kampaania reeglitest kinnipidamist ning annab nõusoleku oma isikuandmete töötlemisega kampaaniaga seotud eesmärkidel.
 9. Igat ostutšekki saab kampaanias registreerida vaid ühe korra.
 10. Kampaania peaauhinnaks on 3000 €.
 11. Kõik registreeritud ostutšekid osalevad peaauhinna loosimises. Peaauhinna loosimine toimub 3.05.2023
 12. Kampaania jooksul loositakse välja iga päev 1 eriauhind, kokku on kampaanias 61 eriauhinda.
 13. Eriauhinna loosimisel loositakse iga päev üks juhuslik võitja ning auhind. Loosimised toimuvad vahemikus 1.03-30.04.2023.
 14. Eriauhindade võitjatega võetakse ühendust e-maili teel hiljemalt loosimisele järgneva 5 tööpäeva jooksul ning lepitakse kokku auhindade kätte saamise aeg ja koht.
 15. Võitjate nimed avaldatakse kampaanialehel https://kalev.eu/loos/.
 16. Auhindade kättesaamise aluseks on ostutšeki digitaalne esitamine korraldajale. Ilma ostutšeki esitamiseta auhinda ei väljastata.
 17. Peaauhinna kättesaamise vormistamiseks peab võitja saatma täidetud ankeedi, kus on välja toodud tema kontaktandmed, arveldusarve number ning lisaks digitaalne koopia oma ostutšekist. Täidetud ankeet ja digitaalne koopia ostutšekist tuleb saata kampaania emaili aadressile: kampaania@orkla.ee pealkirjaga “Kalevi auhinnaloos”
 18. Peaauhinna võitu vormistades täidab auhinna võitja ankeedi, kuhu paneb kirja eesnime, perekonnanime, telefoni numbri, arveldusarve numbri ning kinnitab digiallkirjaga andmete õigsust.
 19. Kampaania peaauhinda ei maksta välja sularahas, võidusumma kantakse 30 tööpäeva jooksul peale võidu registreerimist võitja poolt esitatud arveldusarvele.
 20. Kampaania peaauhinna võidu vormistamise viimane kuupäev on 31.05.2023, pärast seda kuupäeva ei ole kampaania korraldajal kohustust peaauhinda väljastada.
 21. Korraldaja ei vastuta osalejate auhindade loosimisest või auhindade kätteandmisest kõrvalejäämise eest, kui kampaanias osaleja on eiranud kampaania reegleid, esitanud korraldajale enda isiku kohta puudulikke andmeid või kui korraldajal ei õnnestu auhinna võitjaga kontakti saada 7 tööpäeva jooksul või auhinda üle anda eelnevalt kokku lepitud kohas.
 22. Kampaania korraldaja võtab endale vastutuse kõigi võitudega seotud seadusjärgsete maksude tasumise eest.
 23. Kõik kampaaniaga seotud pretensioonid tuleb esitada kirjalikult korraldajale aadressil Orkla Eesti AS, Põrguvälja tee 6 Lehmja küla Rae vald 75306 Harjumaa, registrikood: 11267031, e-mail: kampaania@orkla.ee märksõnaga „Kalevi auhinnaloos“. Korraldaja vastab pretensiooni esitajale kirjalikult 7 tööpäeva jooksul pretensiooni kättesaamise kuupäevast.
 24. Kampaania kohta saab lisainfot kampaania kodulehelt https://kalev.eu/loos/, või e-posti aadressil kampaania@orkla.ee. Kirjadele vastatakse 3 tööpäeva jooksul alates kirja kättesaamise kuupäevast.
 25. Kampaanias ei või osaleda Orkla Eesti AS-i ja kampaania korraldamisega seotud agentuuride töötajad ning nende pereliikmed.
 26. Kampaania korraldajal on õigus vääramatu jõu (force majeure) ilmnemisel kampaania ühepoolselt katkestada, teatades sellest viivitamatult massimeedia vahendusel.
 27. Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele.