Ettevõttest

Ettevõttest

Kalevi brändi lugu

Mitmed põlvkonnad eestimaalasi on üles kasvanud Kalevi suurepäraste maiustustega, mis seostuvad paljudele magusate nostalgiliste mälestustega. Kalevi legendaarsed šokolaadid ja kommid on aastakümneid olnud osalised erinevatel pidupäevadel ja perekondlikel sündmustel ning kaunistanud pühadelaudu.

Kalev kannab edasi maiustuste valmistamise parimaid traditsioone, mis said alguse juba aastal 1806 Tallinna vanalinnas praeguse Maiasmoka kohviku asukohas. Teisalt on pidev tootearendus aidanud magusasõpru üllatada järjest uute ja uute põnevate maitseelamustega.

Tänu innovaatilisusele ja kaasas käimisele magusamaailma trendidega suudab Kalev köita ka nooremat põlvkonda.

Seetõttu pole imestada, et just Kalev on nii rahvusvaheliste kaubamärkide kui ka kodumaiste brändide hulgas eestimaalaste seas jätkuvalt kõige armastatum. Kalev on kaubamärkide edetabeli tipus püsinud läbi kõigi aastate, mil Kantar Emor on sarnasel metoodikal põhinevat uuringut läbi viinud ehk aastast 2009.

Märk poolehoiust on ka see, et Kalevi maiustusi ostetakse Eestis kõige enam – seda kinnitab tugev turuliidri positsioon läbi aastate.

Orkla Eesti

Orkla Eesti AS on Eesti juhtiv toidutööstusettevõte, mis ühendab endas kaht pika ajalooga kohalikku kaubamärki ja tootmisüksust – Kalevi ja Põltsamaa tooted on tuntud ja armastatud kõigis Eestimaa kodudes.

Kalevi kommivabrik on Eesti suurim ja vanim. Kalev on olnud aastaid Eesti armastatuim kaubamärk.

Kommivabriku esimene eelkäija alustas tegevust 1806. aastal Tallinnas. Alates aastast 2003 valmivad Kalevi maiustused kaasaegses tootmishoones Harjumaal Jüri lähistel Põrguväljal. 26 500 ruutmeetril paikneva tootmiskompleksi maksimaalne koguvõimsus ulatub ligi 15 tuhande tonnini aastas.

Enamik Kalevi toodangust müüakse Eesti turul, samas tegeletakse aktiivselt ka ekspordiga. Peamisteks välisturgudeks on Balti riigid ja Skandinaaviamaad. Ettevõttele kuulub Eestis ka üheksast šokolaadipoest koosnev jaemüügikett.

Tütarettevõte OÜ Maiasmokk on Eesti vanim järjest tegutsev kohvik Tallinnas, mis pakub laias valikus kohapeal valmistatud kondiitritooteid ja käsitöökompvekke. Kohviku teisel korrusel pakutakse kergeid suupisteid ja sooje roogi. Vaata kohvik Maiasmokk pakkumisi.

Tule tööle

Orkla Eesti AS on Eesti juhtiv toidutööstusettevõte, mis ühendab endas kaht pika ajalooga kohalikku kaubamärki ja tootmisüksust – Kalevit ja Põltsamaad.

Meie ettevõttes on tööl ligi 600 toredat inimest, kuid vajame pidevalt abikäsi juurde. Hoia pilk peal Orkla Eesti lehel, meie tööpakkumised uuenevad pidevalt. Võib-olla oled just Sina talent, keda vajame.

6 head põhjust, miks tulla meie ettevõttesse tööle


RAHVUSVAHELINE ETTEVÕTE

Orkla on juhtiv toiduainete ja esmatarbekaupade kontsern Põhjamaades ja Balti riikides. See annab võimaluse saada rahvusvahelises organisatsioonis töötamise kogemuse.


AVATUD JA SÕBRALIK TÖÖKESKKOND

Oma kolleegides hindame julgust, usaldusväärsust ja võimet inspireerida. Peame oluliseks huvitavat ja arendavat tööd ning head sisekliimat.


VASTUTUSTUNDLIK ETTEVÕTE

Meile on oluline teada tooraine päritolu ja teekonda – toidu valmistamine, pakendamine, transport ja müük peab lähtuma kestlikkusest ning olema keskkonnale säästlik.


ARMASTATUD EESTI BRÄNDID

Meie brändid, suurimad neist Kalev ja Põltsamaa, on Eesti mainekamate seas ning inimese poolt hinnatud ja armastatud.


JUHTIV TOIDUAINETÖÖSTUS

Orkla Eesti on suurima toodete valikuga toiduainetööstus Eestis. Oleme kogu aeg arengus, mõtleme mitu sammu ette, meil on tänapäevane ja efektiivne tootmine ning toimetame keskkonnasõbralikult.


STABIILNE TÖÖKESKKOND

Meil on pikk ajalugu ja tugev kogemuste pagas. Kuulume Eesti mainekamate ettevõtete hulka.