Ootame Sind liituma
Kalevi tehase tööka meeskonnaga!

Otsime Kalevi tehase jõuluhooajaks tööle tublisid ja kohusetundlikke tootmisseadmete, protsesside ja tehnilisi operaatoreid. Pakume täielikku väljaõpet kohapeal, tasuta lõunasuppi, tasuta transporti Lasnamäelt, Mustamäelt ja Tallinna kesklinnast. Lisatasu teenimise võimalust.

Ootame Sind, kui oled vähemalt 18-aastane, kohusetundlik ja töökas. Mõnedel positsioonidel toimub töö kolmes vahetuses. Tööle asumiseks on vajalik tervisetõend, mille tegemiseks anname juhised.

Tutvu ka meie väärtuspakkumisega.

Tootmisseadme operaator

Töötasu 870-950 eurot bruto

Tootmisseadme operaatorid töötavad liinil erinevatel tootmisseadmetel. Neid positsioone võib kirjeldada kui lihtsalt õpitavaid ja õpetatavaid. Väljaõpe tootmisseadme operaatoriks toimub tavaliselt nädala jooksul.

Näiteks Kalevi kommiüksuse assortiiliini operaator jälgib, et kõik kommid on karbis õiget pidi ja korvid on täidetud. Šokolaadüksuses on tootmisseadme operaatori ülesanne šokolaadide kvaliteedi jälgimine, kaalu kontrollimine ja saadud andmete fikseerimine kvaliteedilehtedel.

Ootame Sind kandideerima ka siis, kui Sa pole varem suurtootmisega kokku puutunud või Sa ei tunne end kindlalt tehniliselt keerukamate seadmetega töötamisel. Pakume väljaõpet kohapeal.

Copyright Themes © 2022