KALEVI UUS NÄGU

Üks Eesti armastatumaid kaubamärke Kalev on muutuste lävel.
Äsja on poodidesse jõudnud või kohe-kohe jõudmas esimesed uue välimusega Kalevi maiustused.

MUUTUME KOOS SINUGA

Maailm meie ümber on pidevas muutumises. Muutub ka Kalev.

Eristuvus

Eesti inimesed armastavad Kalevi tooteid – Kaleviga koos on kasvanud üles mitmed põlvkonnad. Meie soov on olla jätkuvalt oluline ka uuele põlvkonnale. Käesolev muudatus on viimaste aastakümnete suurim ja selge eesmärgiga – siduda Kalev ühtseks ja tugevaks visuaalseks tervikuks. Meie värsked, rõõmsalt silmatorkavad ja nooruslikult oranžid pakendid teevad hea maiustuse leidmise poeriilulilt veelgi lihtsamaks.

Innovatsioon

Maiustajad ootavad põnevaid maitsekombinatsioone, käepäraseid pakendeid, üllatavaid täidiseid. Me teame seda ja kinnitame rõõmuga, et mitmed uudistooted ongi juba töös ja üsna pea ka poodides saadaval.

Kestlikkus

Tulevik saab olema roheline ning seetõttu peame kestlikku toidutootmist väga oluliseks. Näiteks 200g šokolaaditahvlid on nüüd kile asemel paberis ja 100g šokolaadide kilepakend 20% võrra õhem. Sarnaseid keskkonnasõbralikke muudatusi on oodata ka kotikommide ja kommikarpide pakendamisel. Lisaks oleme uutel pakenditel toodet ja pakendit puudutava info esitanud ühtse kergesti mõistetava märgisüsteemi abil, tänu millele on lihtsam teha poes keskkonnateadlikke otsuseid ja kodus pakendeid paremini sorteerida.

Meie kestlikkuse lugu saab põhjalikumalt lugeda:
kalev.eu/kestlikkus

TÜKIKE HEAD

Eestis pole vist ühtki kodu, kus ei leiduks midagi Kalevilt. Kalev on kõikjal meie ümber – päkapikusokis, köögikapis, seljakotis, kommikausis. Ja just nii see peabki olema, sest kes ei tahaks vahel tükikest head – ole kes oled. Noor või vana, maalt või linnast.

Kalev on lahutamatu osa Eesti elust ja selle magusatest hetkedest – nautimiseks endale, jagamiseks perega, kinkimiseks sõbrale või külakostiks välismaale.

Copyright Themes © 2022