est
(0 €)
Ettevõte Tooted Uudised Tasub teada Šokolaadipoed Retseptid Maiasmoka kohvik Retseptid Kontakt

Draakon kahekihilised kummikommid

100 g

Draakoni uuest roosa taustavärviga kummikommipakist leiab kahte sorti kahekihilisi punaseid puuvilja-marjamaitselisi südameid – roosa vahustatud kihiga ja valge vahustatud kihiga. Draakoni kummikommid sisaldavada ainult looduslikke toiduvärve, lõhna- ja maitseaineid.

Vaata lähemalt

Draakon maasika-banaanimaitseline marmelaadikompvek

175 g

Mahedalt marjane maasika-banaanimaitseline marmelaad on kaetud tumeda šokolaadi glasuuriga. Tulemuseks on suurepärane maitsekombinatsioon, mis leiab austajaid ka väljaspool harjumuspärast Draakoni toodete sihtgruppi.

Vaata lähemalt

Draakon Mix närimiskompvekkide segu

420 g

Nice big pack of mix that has strawberry-, apple and vanilla-flavored Draakon’s chewing candies. Kalev’s craftsmen worked out Draakon’s chewing candies of unique consistence that became children’s favorites.

Vaata lähemalt

Draakon puuviljamaitseline närimiskompvek

110 g

Mõnusa mahedalt puuviljase, nn. Tutti frutti maitsega komm meeldib loodetavasti paljudele suurtele ja väikestele magusasõpradele.Draakoni nätsukommid ei sisalda säilitusaineid ega ohtlikke toiduvärve(nn.asovärvid).

Vaata lähemalt

Draakon vaarika- ja põldmarjamaitselised kummikommid

100 g

Draakoni uuest lilla taustavärviga kummikommipakist leiab kahte sorti marjamaitselisi kummikomme – vaarika ja metsamarja. Draakoni kummikommid sisaldavada ainult looduslikke toiduvärve, lõhna- ja maitseaineid.

Vaata lähemalt

Draakon vaarikamaitseline marmelaadikompvek

175 g

Mõnusalt hapukas vaarikamaitseline marmelaad, mis on kaetud tumeda šokolaadi glasuuriga. Tulemuseks suurepärane maitsekombinatsioon, mis leiab kindlasti uusi tarbijaid ka väljaspool harjumuspärast Draakoni sihtrühma.

Vaata lähemalt

Draakon valik piimašokolaadikompvekke marmelaaditäidisega

126 g

Lõbusa Draakoni pildiga kommikarbis on peidus kahte sorti imemaitsvaid piimašokolaadikompvekke, ühtedel sees mõnusalt marjane maasika-kirsimaitseline marmelaad ja teistel hapukas vaarikamarmelaad. Kommikarp on tore kingitus lastele ja pisut lapsemeelsetele, kõigile rõõmsatest värvidest ja suurepärastest kommidest lugu pidavatele maiasmokkadele.

Vaata lähemalt

Draakon üllatusmuna

20 g

Kalevi tootevalikusse on Draakoni sõprade rõõmuks lisandunud üks vahva uus toode – üllatusmuna, kus lisaks šokolaadile ootab maiustajat ka väike armas Draakoni kujuke.

Nagu ühele korralikule roomajale kohale, nii sünnib ka Draakon otse loomulikult munast.

Vaata lähemalt

Draakon piimašokolaad pauksuhkruga

100 g

Draakoni piimašokolaadile on lisatud pauksuhkrutükke, mis suus lõbusat praksuma hakkavad. Šokolaadi söömisest saab toreda elamuse nii laps kui täiskasvanu.

Vaata lähemalt

©2017 AS Kalev, All Rights Reserved