NEED, KES VÕTAVAD SÜDAME RINDU,
ET LEIDA ÕNNE, SAAVAD KA INDU,
ET TÕUSTA LENDU.

Leia oma selle aasta kirg Kalevi 2020. aasta eritoodetes -
kaks suurepärast tumedat šokolaadi, milles tunned hapuka marja ja
krõmpsuva teravilja võluvat maitsekooslust.

TUME ŠOKOLAAD JÕHVIKA JA
KAERAHELVESTEGA

2020. aastal kohtub suurepärane tume šokolaad hapuka jõhvika ja tervisliku kaerahelbega. Seda hõrku maiust, millega sõpru või lähedast hellitada, saad nautida ainult selle aasta jooksul. Seetõttu on uus rikkaliku maitsega šokolaaditahvel ehitud ka klassikalistest maitsetest eristuva ümbrisega. Haara julgelt üks tükike tahvlist, kui soovid kõrgemat klassi hellitust.

KALEV TUME ŠOKOLAAD MUSTA
SÕSTRA JA TERAVILJAGA

2020. aastal kohtub aromaatne tume šokolaad hapuka musta sõstra ja krõmpsuva teraviljaga. Pea aga meeles, et seda suurepärast maiust, millega end või lähedast premeerida, saad nautida ainult selle aasta jooksul. Seetõttu leiad uue rikkaliku maitsega šokolaaditahvli ka klassikalistest maitsetest eristuvas ümbrises. Haara julgelt üks tükike tahvlist, kui kõrgemat klassi hellitust.

Mis on see, mis sinu silmad põlema paneb? Leia oma kirg.
Ja leia Kalevi šokolaaditahvlite valikust midagi just sinu maitsele.
Midagi seesugust, mis pakub sulle inspiratsiooni.

TUME ŠOKOLAAD TERVETE
METSPÄHKLITEGA (70%)

See suussulav tume šokolaad tervete metspähklitega sobib eelkõige neile, kes ei armasta liialt magusat ning kes peavad lugu metspähkli ja šokolaadi mõnusalt harmoonilisest maitsekombinatsioonist. Kakaosisaldus šokolaadis on 70%.

PIIMAŠOKOLAAD PURUSTATUD METSPÄHKLITEGA

See šokolaad on parim valik siis, kui on soov millegi lihtsa, eheda ja naturaalse järele, mis ometigi maitseb suurepäraselt ja annab hulgaliselt positiivset energiat.

VALGE ŠOKOLAAD ÕHITUD
RIISI JA MUSTIKAGA

Muretu ja rahulolev, kergelt romantilise ja suvise alatooniga šokolaad neile, kes on tüdinenud argistest ning igavatest maitsetest. Toode on pärjatud Eesti Toiduliidu tiitliga Parim kondiitritoode 2006.

MUSTASÕSTRA-JOGURTITÄIDISEGA
TUME ŠOKOLAAD

Mõnusalt mõrkjas tume šokolaad, mahe jogurt ja mahlane must sõstar. Maitsekooslus, mis ei jäta külmaks ainsatki magusagurmaani, ega unune ühelgi tumeda šokolaadi austajal.

MAASIKA-JOGURTITÄIDISEGA
TUME ŠOKOLAAD

Meeletu maitse, milles kohtuvad tume šokolaad, jogurt ja maasikas. Nauding, mis võlub nii tumeda šokolaadi jumaldajat kui ka maasikmarjade kummardajat.