Nurr tähistab 100. sünnipäeva kosmoselennuga

Nurr on küll tavaline kass, aga tema karvase kooriku all on peidus magus šokolaadist süda. See süda on tuksunud Nurri piimašokolaadis juba sada aastat.

Tõepoolest, legendaarne Nurri piimašokolaadi retsept saab sel aastal saja aastaseks, mistõttu on Nurril tähistamiseks piisavalt põhjust.

Kui Kihnu Virve tähistas oma 80. sünnipäeva langevarjuhüppega, siis ega Nurr saa kehvem olla. Nurr läheb kosmosesse! Just selle tembu kaudu testib Nurr oma šokolaadi vastupidavust stratosfääris. Lisaks toob sealt kaasa kaks ebamaiselt head uut šokolaadi “Nurr vahukommiga” ja “Nurr väikese mulliga”.

UUS

Vaata otseülekannet Nurri Facebooki lehel 11. veebruaril.

fb.com/kassnurr

Nurr väikese mulliga – õhuline piimašokolaad

„Nurr väikese mulliga“ on põnev edasiarendus klassikalisest Nurri šokolaadist. Tootele annab põneva tekstuuri šokolaadimassi lisatud õhumullikesed, mis muudavad šokolaadi veelgi kiiremini suus sulavaks ja maitse erakordselt siidiseks.
Tutvu tootega

Nurr piimašokolaad vahukommidega

Tahaks midagi head? Tahaks midagi uut? Tahaks midagi huvitavat? Me kõik teame seda tunnet. Kui klassikalisest piimašokolaadist vahel igav hakkab, on Nurril su murele lahendus: Nurri tahke piimakakao ehk vahukommidega piimašokolaad.
Tutvu tootega

Sulle võiks meeldida veel