Tööpakkumised meie ettevõttes

6 head põhjust, miks tulla meie ettevõttesse tööle

Orkla Eesti AS on Eesti juhtiv toidutööstusettevõte, mis ühendab endas kaht pika ajalooga kohalikku kaubamärki ja tootmisüksust – Kalevit ja Põltsamaad.

Meie ettevõttes on tööl ligi 600 toredat inimest, kuid vajame pidevalt abikäsi juurde. Hoia pilk peal Orkla Eesti lehel, meie tööpakkumised uuenevad pidevalt. Võib-olla oled just Sina talent, keda vajame.

AVATUD JA SÕBRALIK TÖÖKESKKOND
Oma kolleegides hindame julgust, usaldusväärsust ja võimet inspireerida. Peame oluliseks huvitavat ja arendavat tööd ning head sisekliimat.
RAHVUSVAHELINE
ETTEVÕTE
Orkla on juhtiv toiduainete ja esmatarbekaupade kontsern Põhjamaades ja Balti riikides. See annab võimaluse saada rahvusvahelises organisatsioonis töötamise kogemuse.
ARMASTATUD EESTI BRÄNDID
Meie brändid, suurimad neist Kalev ja Põltsamaa, on Eesti mainekamate seas ning inimese poolt hinnatud ja armastatud.
STABIILNE
TÖÖKESKKOND
Meil on pikk ajalugu ja tugev kogemuste pagas. Kuulume Eesti mainekamate ettevõtete hulka.
JUHTIV TOIDUAINETÖÖSTUS
Orkla Eesti on suurima toodete valikuga toiduainetööstus Eestis. Oleme kogu aeg arengus, mõtleme mitu sammu ette, meil on tänapäevane ja efektiivne tootmine ning toimetame keskkonnasõbralikult.
VASTUTUSTUNDLIK ETTEVÕTE
Meile on oluline teada tooraine päritolu ja teekonda – toidu valmistamine, pakendamine, transport ja müük peab lähtuma kestlikkusest ning olema keskkonnale säästlik.

Copyright Themes © 2022