? (0 €)
Ettevõte Tooted Uudised Tasub teada Šokolaadipoed Retseptid Kampaaniapakkumised Maiasmoka kohvik Retseptid Kontakt

Tekkis küsimusi? Võta ühendust meie Jõulusekretäriga (E-R 9 – 16) telefonil 68 77 718 või kirjuta joulud@orkla.ee

Tule tööle

Orkla Eesti AS ühendab endas kahte Eesti tuntud toidutootjat, endist AS Kalevit ja AS Põltsamaa Felixit.

Kalevi tehas toodab šokolaadi- ja suhkrumaiustusi peamiselt Kalevi kaubamärgi all. Ühendame endas sajanditepikkuseid traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut.

Lisaks Eestile on meie toodangu peamised sihtturud teised Balti riigid, Skandinaaviamaad ja Venemaa. Kalev on olnud aastaid Eesti armastatuim kaubamärk.

VAATA MEIE TÖÖPAKKUMISI SIIT

Miks töötada Kalevi tehases?

Oma töötajatele pakume me mitmeid soodustusi ja lisavõimalusi. Maksame näiteks toetust lapse sünni, kooliaasta alguse, tööjuubeli jm korral. Lisavõimalustena pakume töötajaile tasuta transpordi Tallinnast tööle ja tagasi, meil on oma raamatukogu, lastetuba ja jõusaal.

Kõige olulisem on aga see, et meil on sõbralik ja üksteist toetav meeskond ning palju põnevat ja väljakutseid täis tööd kommivalmistamisest ettevõtte juhtimiseni välja.

Kalevi tehasesse tööle kandideerimiseks soovitame hoida pilk peal meie konkurssidel CV Keskuses ja siinsel kodulehel. Huvipakkuva tööpakkumise korral palume täita vastava vormi CV Keskuses või saata e-kiri aadressil kandidaat@orkla.ee, märkides pealkirja (subjekti) kindlasti kandideeritava ametikoha nimetuse.

Saada CV

© 2019 AS Kalev, All Rights Reserved