Kalevi šokolaadipood ja meistrikoda Rotermanni kvartalis

Avatud:
E-L 10.00-20.00
P 11.00-18.00

Roseni 7, Tallinn (Rotermanni kvartali sisehoovis)
Tel: 54 52 58 29
E-post: rotermann@kalev.eu

Kaupluse juhataja Age Völcker
E-post: age.volcker@kalev.eu

Tule meisterda ise üks magus üllatus!

Lisaks laias valikus maiustustele Kalevi šokolaadipoes, ootab Sind poe II korrusel Maiustuste Meistrikoda. Siin saad mõnusas ja hubases keskkonnas näha meistrite tööd, olla ise meister ja õppida maiustusi valmistama.

Külastajatele avaneb poe II korrusel asuvas Maiustuste Meistrikojas huvitav vanade pakendite väljapanek ning võimalus osaleda järgmistes töötubades:

Martsipani maalimine (2h)

Kas teadsid, et kõik Kalevi martsipanikujud valmivad käsitööna ja sajanditevanuste töövõtete ning vormidega? Tule tutvu, mida tähendab ühe kujukese valmistamine ja tunne end tõelise meistrina!

Töötoa käigus tutvustatakse martsipani ja kujukeste valmistamist, õpitakse martsipani maalimiseks kasutatavaid värve segama, mille järel igaüks saab ka ise maalida ühe ca 100g kujukese täpselt selliselt nagu ta ise soovib. See on mõnus ja lõbus elamus, mida kogeda koos sõprade või kolleegidega.

Hinnad osaleja kohta:
Grupp   4-10 inimest 23 eurot /osaleja
Grupp 11-20 inimest 19 eurot /osaleja
Grupp 21-32 inimest 15 eurot /osaleja

Töötoas mitte osalev külaline: 5 eurot

Hind sisaldab martsipani valmistamist, maalimise juhendamist, kohapeal kasutatavaid töövahendeid (põll, pintsel, värvid), 1tk ca 100g martsipanikuju, joogivett. Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Lasteaia- ja kooligruppidele erikokkuleped.

NB! Kõik töötoas osalenud ja meistriks kuulutatud saavad ühekordse soodusena Kalevi Šokolaadipoe -10% sooduskupongi, mis kehtib töötoale järgneva nädala jooksul.

Šokolaadikommide ja maiuste valmistamine (2h)

Kalevi Šokolaadipoodidest leiad laias valikus trühvlimeistri poolt käsitsi valmistatud erilisi maiustusi. Tule õpi üllatama oma armsamat või sõpru millegi erilisega – enda valmistatud šokolaadikommide ja maiustega. Ka Sinust võib saada meister!

Töötoa käigus tutvustatakse maiuste valmistamise põhitõdesid, tooraineid ja võtteid. Iga osaleja saab ise valmistada kuni 8 erinevat šokolaadikommi ja need kas kohapeal ära maiustada või kenas kinkekarbis kaasa võtta. Kui kommid on valmis meisterdatud, saab suu veelgi magusamaks teha fondüülaua juures puuvilju šokolaadi sisse kastes.

Hariv ja igati kasulik ettevõtmine nii sõbrannadele-sõpradele kui ka kollektiividele.

Hinnad osaleja kohta:
Grupp   4-10 inimest   35 eurot /osaleja
Grupp 11-24 inimest   27 eurot /osaleja

Töötoas mitte osalev külaline: 5 eurot

Hind sisaldab šokolaadi ja maiuste valmistamise tutvustust ning juhendamist, fondüülauda puuviljadega, töövahendeid, 8 trühvlit karbikesega, valmistatud trühvlite retsepte, tassike kohvi/teed ja joogivett. Hinnad sisaldavad käibemaksu.

NB! Kõik kursustel osalenud ja meistriks kuulutatud saavad ühekordse soodusena Kalevi Šokolaadipoe -10% sooduskupongi, mis kehtib kursusele järgneva nädala jooksul.

 Meie Maiustuste Meistrikoja ruumi on võimalik ka rentida erinevateks üritusteks!

Kalevi Šokolaadipoe Meistrikoda on suurepärane koht väiksema seminari, koolituse, sünnipäeva või mistahes ürituse läbiviimiseks. Oleme abiks just sellise paketi kokkupanekul nagu Sa vajad ja soovid!

Ruumi suurus ca 70 m2. Kohti 30 inimesele.

Ruumi rendi hind: 45 eurot/h, 200 eurot/ 6h
Ruumis olemas kööginurk, Wifi, pabertahvel, dataprojektor, televiisor, DVD mängija, vesi, tassike kohvi/teed,
kommivaagen Kalevi kommidega. Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Laste sünnipäevapakett

Vahva ja meeldejääv viis sünnipäeva tähistamiseks on teha seda armsaid martsipanikujukesi maalides. Nii saab ka iga külaline midagi magusat ja isetehtut endale kas mälestuseks või maiustamiseks.

Osalejaid: min 10
Paketi hind kümnele: 160 eurot
Iga lisanduv osaleja: 12 eurot
Töötoas mitte osalev külaline: 5 eurot
2 lapsevanemat tasuta
 

Paketi hind kehtib lastele vanuses alates 6.a.
Hind sisaldab martsipani maalimist (2h), vaba aeg töötoas (30min), igale osalejale 200ml mahl, 100g tordilõik, soolane pirukas, lapsevanemale tassike kohvi/teed ja tordiküünlad. Lisaks kohapeal tarbimiseks kommivaagen ja joogivesi.
Hinnad sisaldavad käibemaksu.

Meistrikoja info ja registreerimine
Ürituste korraldaja: Age Völcker
Tel. +372 54 555 886
E-post: rotermann@kalev.eu

EST | ENG | RUS

Osta