Kalevisse tööle

Miks töötada Kalevis?

AS Kalev on Eesti suurim ja vanim kondiitritööstusettevõte, mille põhitegevuseks on šokolaadi- ja suhkrumaiustuste ning küpsiste tootmine ja müük. Kalev ühendab endas sajanditepikkuseid traditsioone ja kogemusi ning innovaatilist tulevikku suunatud hoiakut. Meie toodangu peamisteks sihtturgudeks on lisaks Eestile teised Balti riigid, Skandinaaviamaad ja Venemaa. Kalev on olnud aastaid Eesti armastatuim kaubamärk. Maist 2010 kuulume Põhjamaade juhtivasse toiduainete ja esmatarbekaupade kontserni Orkla. Kalevis töötab ca 400 inimest.

Oma töötajatele pakume me mitmeid soodustusi ja lisavõimalusi. Maksame näiteks toetust lapse sünni, kooliaasta alguse, tööjuubeli jm korral. Lisavõimalustena pakume töötajaile tasuta transpordi Tallinnast tööle ja tagasi, meil on oma tervisetuba, raamatukogu, lastetuba ja jõusaal jne.

Kõige olulisem on aga see, et meil on sõbralik ja üksteist toetav meeskond ning palju põnevat ja väljakutseid täis tööd kommivalmistamisest ettevõtte juhtimiseni välja.

Kalevisse tööle kandideerimiseks soovitame hoida pilk peal meie konkurssidel CV Keskuses ja siinsel kodulehel. Huvipakkuva tööpakkumise korral palume täita vastava vormi CV Keskuses või saata e-kiri aadressil kandidaat@kalev.eu, märkides pealkirja (subjekti) kindlasti kandideeritava ametikoha nimetuse.

Kalevit tutvustavat filmi saab vaadata siit

Tere tulemast kalevlaste sekka!

 

EST | ENG | RUS

Osta