Kalev toetab

AS Kalev on läbi aastate toetanud hulgaliselt erinevaid valdkondi, projekte, sündmusi jms. Tänasel päeval oleme oma sponsorlustegevuse suunanud eelkõige kahte valdkonda: sporti ja kultuuri. Seejuures on meie peamine tähelepanu just noore ning andeka järelkasvu toetamisel.

Kalev on kogu maailmas ainulaadse noortesporti propageeriva võistlussarja TV 10 Olümpiastardi peasponsor, samuti toetame Eesti noorte meistrivõistlusi käsipallis ja noorte murdmaasuusatamise sarja. Kalev on oma õla suurtoetajana alla pannud ka heategevuslikule teatejooksule, kus ca 9500 põhikooliõpilast üle Eesti jooksevad liikumisvõime kaotanud laste toetuseks.

Foto Marko Mumm

Kalev loeb endale suureks auks toetada Eesti rahvuskultuuri arengut koostöös Rahvusooperiga Estonia. Meie partnerlus on mõneski mõttes ootuspärane: nii nagu Estonia on Eesti rahvuskultuuri lipulaev, saab Kalevit pidada samaväärseks toidutööstusettevõtete seas. Loodame, et meie toetus aitab Estonial pakkuda jätkuvalt suurepäraseid elamusi nii kodumaistele kui ka mujalt tulnud muusika- ja teatrisõpradele.

Eraldi fookuses on meil oma koduvallas toimuvad erinevad ettevõtmised, millele oleme õla alla pannud. Nt Rae valla külade päev, Jüri Gümnaasiumi spordivõistlused ja muud üritused jne.

Pikki aastaid on Kalev abistanud maiustustega Eesti lasterikkaid peresid. Jõuluajal näitame aga oma toetust kodust kaugel missioonil viibivatele Eesti sõduritele, saates nende pühadelauale parimaid jõulumaiustusi.

Projektide valikul lähtume järgmistest märksõnadest: järelkasv, traditsioonide kestmine, areng, omanäolisus, positiivsus, visadus, sihikindlus.

Kui teil on plaanis mõne silmapaistva ürituse korraldamine, põneva projekti algatamine vms, mis oma olemuselt haakub eelpool toodud valdkondade ja märksõnadega, ja te soovite selle elluviimiseks meie ettevõttelt toetust, siis palun saatke oma konkreetne taotlus e-posti aadressile kalev@kalev.eu. Kui teil ei ole mingil põhjusel võimalik e-posti saata, siis postiaadressile:

Sponsorlustaotlus
AS Kalev
Põrguvälja tee 6
75306 Lehmja, Rae vald
Harju maakond

Sponsorlustaotluses palume ära näidata järgmise info:

• Kes on sponsorlustaotluse esitaja (koos kontaktandmetega)
• Mille jaoks toetust palutakse (projekti või ürituse kirjeldus, s.h. eesmärk, toimumise aeg, osalejate arv jms; sportlase tutvustus, saavutuste kirjeldus jne)
• Palutava toetuse ligikaudne suurus
.

EST | ENG | RUS

Osta